найкрасивіша їжі світу


найкрасивіша їжі світу

навколо їжі

Сьогодні більшість харчових продуктів, необхідних через постійно зростаюче населення земної кулі, фактично забезпечується завдяки комерційному ринку харчових продуктів, який створює харчові продукти разом із екстенсивним сільським господарством, а також розповсюджує їх за допомогою складної обробки страв, а також органів циркуляції їжі . Цей орган традиційного землеробства значною мірою залежить від невідновлюваних джерел палива, що означає, що їжа, а також сільськогосподарське тіло є одними з значних учасників зміни навколишнього середовища, відповідаючи за 37% загальних викидів тепличного палива. Вирішення рівня вуглекислого газу в харчовому продукті, а також споживання їжі є важливими кроками до зменшення глобальної реакції на зміну навколишнього середовища.

саме тому це насправді одна з найсмачніших страв на планеті


Дуріан

Дуріан, якого часто називають володарем фруктів, насправді є незвичайним екзотичним фруктом, який поширюється по всій Південно-Східній Австралії та Європі. Велика гостра зовнішня оболонка розкриває оксамитову, практично схожу на заварний крем м’якоть, яка, окрім трохи чудового смаку, насправді добре відома тим, що насправді надзвичайно пахне.

Надзвичайно здоровий, а також корисний і збалансований плід дуріана підходить для приготування будь-якої смачної та чудової страви, а також його фактично використовують для приготування спеціалізованих страв, таких як тістечка з дуріану, а також куріння, морозиво з дуріану або навіть тертий лід, оладки з дуріану, темпояк (ферментований дуріан), а також лемпок дуріан (чудова солодкість разом з дуріаном) їжі .

Чорізо

Чорізо – це фактично іспанська ковбаса, що включає нарізане свиняче м’ясо, а також жир, який в деяких випадках додають часник і паприку. Після цього суміш цих компонентів фактично упаковується в повністю натуральний корпус. Чорізо фактично визначається через його власний червонуватий відтінок через використання унікальної паприки, яка називається перцем, який насправді є основним компонентом, який відрізняє іспанське чорізо від інших інших подібних ковбас їжі .

Насправді він має виразний, гострий смак і ситний. Різні варіанти чорізо також існують у таких країнах, як Мексика, Пуерто-Ріко, Еквадор, Панама, Аргентина, Болівія, Перу, Уругвай і Колумбія. Деякі страхові випадки стверджують, що чорізо насправді походить від каталонського xoriço, тоді як інші стверджують, що він насправді походить від morcilla або навіть кровотокової ковбаси.

Дондурма

Вважається, що турецьке морозиво походить із міського району Мараш — звідси й назва — і саме те, що справді виділяє його, окрім інших сортів, — це його власний захист від зменшення, а також особливо густа, хрустка структура. Ці високі найвищі премії фактично досягаються завдяки включенню 2-х розширювальних представників до основної молочної та цукрової суміші: арабського періодонту, який так само називають мастикою, а також салепу — різновиду борошна, створеного з походження дуже раннього фіолетова орхідея.

Власне кажучи, у регіоні Кахраманмараш морозиво, як правило, містить набагато більше салепу порівняно зі звичайним, саме тому в деяких випадках його насправді називають кесме дондурма — від турецького kesmek, що означає «розрізати» — що означає власне, причина цього асортименту морозива зазвичай споживається разом із виделкою та лезом.

Яблучний пиріг

Незважаючи на те, що Англія має тривалий досвід створення м’ясних і фруктових пирогів, і це фактично було мотивацією для варіацій Сполучених Штатів, немає абсолютно нічого, що було б набагато більше, пов’язане з частуваннями Сполучених Штатів порівняно з яблуком. пиріг. В Уніфікованих умовах яблучні пироги фактично виявляють усюди, надходячи з величезних продуктових магазинів, а також закладів харчування до кав’ярень і домашніх пекарів, випікаючи до тих пір, поки подвійна скоринка не стане золотисто-коричневою, повною яблук, покритих корицею та цукром.

Яблучний пиріг, виготовлений своїми руками в Сполучених Штатах, приносить фантастичне задоволення, викликаючи розбіжності щодо того, який асортимент яблук насправді є одним із найкращих для найкращих пирогів. Деякі обіцянки через Nana Smiths, однак вони насправді кислі, а також потребують надмірної кількості цукру, що призводить до розмоклий скоринки .