Останній гонконгський дерев’яний човен


Останній гонконгський дерев'яний човен

про дерев’яний непотрібний човен

Барахло — це тип китайського вітрильника з повністю латаними вітрилами. У Китаї є два типи мотлоху: північний, який розвинувся з китайських річкових човнів , і південний, який розвинувся на основі австронезійських кораблів, які використовувалися в торгівлі з династією Східних Хань з 2 століття нашої ери. Вони продовжували розвиватися і пізніше. династій, і використовувалися переважно китайськими торговцями по всій Південно-Східній Азії. Подібні непотрібні вітрила також були прийняті в інших країнах Східної Азії, особливо в Японії, де джонки використовувалися як торгові судна для торгівлі товарами з Китаєм та Південно-Східною Азією. Вони були знайдені, і в меншій кількості все ще зустрічаються, по всій Південно-Східній Азії та Індії, але в першу чергу в Китаї.

Історично склалося так, що китайське мотлох може бути одним із багатьох типів невеликих прибережних або річкових суден, які зазвичай служать як вантажне судно, прогулянкове судно або плавучий катер, але також мають розміри до великих океанських суден. Сьогодні все більша кількість сучасних вітрильників на сміттєвому спорядженні для відпочинку. Можуть бути значні регіональні відмінності в типі бурової установки або компоновці судна; проте, всі вони використовують повністю закріплені вітрила.

Можливо, ви не знаєте, що таке непотрібний човен, але велика ймовірність, що ви його бачили.
Сміттєвий човен – високий і дерев’яний з трьома яскраво-червоними вітрилами, що світяться в сонячному світлі гавані Вікторія – є одним із найбільш знакових візуальних символів Гонконгу.
Ці судна зазвичай зображують на листівках, ретро-постерах, брелках, футболках, кераміці і навіть на логотипі міської ради з туризму. Але коли справа доходить до пошуку мотлоху в сучасному Гонконгу, вам доведеться шукати набагато важче.

Dukling

Dukling фактично є останнім плавзасобом Гонконгу, що залишився на брухті, який пропонується громаді. У свій початковий спосіб життя Dukling була фактично інтегрована в 1955 році, а також була фактично будинком для морського регіонального господарства.
Насправді вона має довжину 18 метрів, а також оцінює п’ятдесят вантажів, надаючи мешканцям, а також гостям сайту, а також можливість отримати досвід виробництва Гонконгу, а також повністю органічний шарм, що виходить від посипання.

Як і багато туристичних напрямків мандрівників у всьому світі, Dukling піддається загрозі закриття через зменшення кількості відвідувачів на тлі пандемії. Наразі її просто пропонують для особистих чартерів через обмеженість Гонконгу.
До коронавірусу, безумовно, було 3 рейси на вихідні разом із оптимальним числом 40 мандрівників у кожному. Суботній графік створив кілька випадів у Коулуні, що складаються з Тіма Ша Цуя, а недільний розклад йшов від Майна до Північного фактора. Нічна прогулянка була насправді приурочена до перегляду Симфонії Ілюмінації, нічного показу, де багатоповерхівки вздовж садиби освітлюють вікна своїх будинків у приємних стилях, а також у тінях після заходу сонця.

Також лейбл “Dukling” насправді є сумішшю сучасного та традиційного Гонконгу. Її ярлик на китайській мові насправді є Ap ling ho: Ap означає качку, ling означає дух або навіть почуття, а також хо насправді є методом пропонувати «the» перед міткою. Тому суворий англійський переклад може бути «божественна качка». Її первісна ідея власника: головний із гідроциклів виглядав як у качки
рухатися. Тим не менш, якщо ви google.com “утилізуєте плавзасоби”, ви отримуєте веб-сторінки після веб-сторінок із фотографіями ремесел, які розглядаються як сміття. Полювання на «каченят», а також ви отримаєте чарівні фотографії пухових качечок. «Качині плавзасоби» створюють у голові ті схрещування водно-земних вод, які мандрівники отримують із Сан-Сіетлом та Франциско.