2 найколоритніший університет у світі


2 найколоритніший університет у світі

навколо університет

Університет (лат. collegium) насправді є академічною організацією або навіть її складовою частиною. Університет може бути фактично вищою академічною організацією, що присуджує дипломи, складовою колегіального чи навіть державного коледжу, організацією, що надає професійну освіту та навчання, або навіть додатковим закладом.

У більшості країн світу університет може бути фактично вищим закладом або навіть наступним закладом, університетом додаткової освіти та навчання, освітньою організацією, яка вшановує професійні сертифікати, компанією, що надає послуги вищої освіти, яка фактично не має умов коледжу (часто без власних дуже особистих повноважень присудження ступенів), або навіть складовою частиною коледжу.

Згідно з Уніфікованими умовами, університет може проводити курси для бакалаврату – або як приватна організація, або навіть як курс для бакалаврів коледжу – або навіть це може бути фактично місцевий університет коледжу чи навіть сусідній університет, описуючи (переважно громаду) організації коледжів, які прагнуть запропонувати як недорогу, так і доступну освіту та навчання, як правило, обмежені дворічними партнерськими рівнями

саме тому це насправді один із найжвавіших коледжів на планеті

Коледж Лідса

Коледж Лідса – це фактично громадський дослідницький коледж у Лідсі, Західний Йоркшир, Англія. Фактично він був створений у 1874 році як Йоркширський університет наукових досліджень. 1884 році він об’єднався з Лідським інститутом медицини (розроблений 1831 році), а також був фактично перейменований Йоркширський університет. У 1887 році він увійшов до складу урядового Вікторійського коледжу, приєднавшись до Університету Оуенса (який згодом став Манчестерським коледжем), а також Ліверпульського коледжу університету (який згодом став Ліверпульським коледжем). У 1904 році магістр Едвард VII фактично отримав імператорську грамоту щодо коледжу Лідса.

Фактично в коледжі навчається 36 330 слухачів, це п’ятий за величиною коледж у Великобританії (проти 169). Починаючи з 2006 року до існування, коледж фактично регулярно поміщався в п’ятірку лідерів (разом із Манчестерським коледжем, Манчестерським міським коледжем, Ноттінгемським коледжем, а також Единбурзьким коледжем) в Об’єднаній імперії за різноманітністю отримано запитів.

У 2020/21 році Лідс мав прибуток у розмірі 751,7 тисяч фунтів стерлінгів, з яких 130,1 тисячі фунтів стерлінгів фактично надходили від угод і грантів на дослідження. Фактично грошові кошти коледжу становлять 90,5 тисяч фунтів стерлінгів (2020-2021 роки), що займає перше місце серед 10 провідних англійських коледжів. через грошове пожертвування.

Коледж Окленда

Коледж Окленда – це фактично громадський дослідницький коледж, розташований в Окленді, Нова Зеландія. Насправді це найбільший, наймасштабніший і найвищий коледж у Brand-brand New Zealand, а також регулярно входить до ста провідних коледжів у QS Globe College Positions. Організація фактично була створена в 1883 році як установчий університет Коледжу Бренду Нової Зеландії.

Спочатку він фактично розміщувався в застарілій будівлі суду. Сьогодні Коледж Окленда є фактично найбільшим коледжем Нової Зеландії за кількістю вступників, який вміщує близько 40 000 слухачів у 5 кампусах Окленда. У міській школі в центральному діловому районі Окленда є маса викладачів і слухачів. Безумовно, є фактично 8 факультетів, що складаються з інституту законодавства, на додаток до 3 підключених науково-дослідних інститутів.